KONST / Litografier / Färglitografi 8474008
nr 847 4008
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi , Hans Arnold (1925-2010), 'Party', EA (konstnärens exemplar), signerad, motivets mått: 44x59
Utrop:
300 kr
Såld:
6.800 kr
måndag 16 september 2013
kl 20:24:51
800 kr
1.300 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.200 kr
6
4.000 kr
7
3.000 kr
7
4.000 kr
7
4.400 kr
8
6.600 kr
6
4.800 kr
6
5.200 kr
6
5.600 kr
6
6.000 kr
6
6.400 kr
6
16 sep
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold